Nasza baza rehabilitacyjna

Rehabilitacja po chorobie COVID-19 wymaga przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni, w której Pacjent poczuje się zaopiekowany. W naszym obiekcie zapewniamy komfortowe warunki noclegowe, wyżywienie, całodobową opiekę, a także bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Dbamy o najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Naszym atutem jest spokojna okolica, dużo zieleni, świeże powietrze i bogate możliwości rekreacyjne. Duża działka, 2 stawy, pobliski las, taras o powierzchni 250 m2 z widokiem na duży ogród i spokojną okolicę. Doskonały klimat malowniczej miejscowości, to idealne miejsce na rehabilitację oraz odpoczynek po ciężkiej chorobie.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Pokoje i wyżywienie

Oferujemy nowoczesne, komfortowe pokoje jedno- i dwuosobowe z łazienką (z prysznicem). Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka z materacami Memory Foam, stolik z fotelami, szafę, telewizor, czajnik i lodówkę, a także system przywoływania zapewniający bezpieczeństwo Pacjentów.


Przygotowujemy smaczne domowe posiłki uwzględniające potrzeby dietetyczne Pacjentów (np. dieta cukrzycowa, niskotłuszczowa, wegetariańska). Zapewniamy 3 posiłki dziennie, które serwujemy w pięknej jadalni z widokiem na ogród.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Zabiegi rehabilitacyjne

Proponujemy szeroką ofertę zabiegów rehabilitacyjnych, takich jak:

  • ćwiczenia oddechowe z oporem lub bez, łagodzące dyskomfort oddechowy i poprawiające pracę układu oddechowego,

  • naukę prawidłowego oddychania torem przeponowym, które zwiększa ruchomość przepony oraz klatki piersiowej,

  • inhalacje w grocie solnej zbudowanej ze specjalnych bloków solnych oraz brył soli himalajskiej. Przebywanie w grocie solnej wspomaga układ oddechowy, układ nerwowy, układ krążenia, układ pokarmowy oraz układ odpornościowy. Dodatkowa inhalacja dzięki zainstalowanej w grocie tężni wspomaga leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenie zatok, nadciśnienie tętnicze, alergii, nerwicy i ogólnego wyczerpania,

  • kinezyterapia - ćwiczenia na przyrządach: marsz na bieżni, jazda na rowerze, poprawiające tolerancję wysiłkową, i wzmacniające siłę mięśni oraz ogólną kondycję organizmu,

  • kinezyterapia - ćwiczenia kończyn górnych wykorzystujące kabinę UGUL (Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego) wraz z profesjonalnym osprzętem, mające zaktywizować obręcz barkową, do której przyczepione są mięśnie oddechowe,

  • nordic walking, poprawiające koordynację i ogólną kondycję organizmu,

  • wsparcie psychologiczne,

  • całodobowa opieka wykwalifikowanego zespołu.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Ciekawa oferta atrakcji

Wierzymy, że ciekawa oferta atrakcji dostępnych w naszym ośrodku uprzyjemni rehabilitację, korzystnie wpłynie na samopoczucie i pozwoli oderwać się od codziennych trosk i problemów.

Lista dodatkowych atrakcji jest długa, między innymi: bilard, petanque (bule), gry planszowe i karciane, biblioteczka, sala ćwiczeń, sala telewizyjna, wieczorki muzyczne, karaoke, warsztaty plastyczne, wędkarstwo (2 zarybione stawy na terenie ośrodka), nordic walking, wycieczki krajoznawcze.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Wysoki standard wykończenia

Do Państwa dyspozycji oddajemy budynek bez barier architektonicznych (winda, poręcze, brak progów) w wysokim standardzie wykończenia. Mamy monitoring wewnętrzny na korytarzach i klatkach schodowych, a w pokojach system przywoławczy. Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu, parking oraz możliwość pobytu z osobą towarzyszącą.

Sprawdź szczegóły pełnej oferty w naszym ośrodku: https://domsenioraaura.pl/oferta/