Rehabilitacja

po Covid-19

Rehabilitacja po COVID-19 jest bardzo ważna w szybkim powrocie do sprawności. Nie czekaj na miejsce w sanatorium. Skorzystaj z profesjonalnej rehabilitacji w komfortowych warunkach. Doskonały klimat spokojnej miejscowości sprzyja rehabilitacji po przebytej chorobie. Połącz rehabilitację z odpoczynkiem od codzienności. Przyjedź sam lub z osobą towarzyszącą, a my otoczymy Cię opieką.

Dyskomfort przy oddychaniu, obniżona kondycja fizyczna, słaba wydolność krążeniowa, atrofia mięśni to tylko część możliwych powikłań po chorobie COVID-19. Rehabilitacja ma na celu wyeliminowanie powikłań i powrót do pełnej sprawności. Jak to zrobić?

>> więcej

Oferta na pobyty rehabilitacyjne została przygotowana z myślą o osobach, które chcą wrócić do sprawności po przebytej chorobie COVID-19. Co wchodzi w zakres pobytu rehabilitacyjnego i jakie są koszty?

>> więcej

Rehabilitacja po COVID-19 wymaga sprawnej kadry i nowoczesnej bazy zabiegowej. Komfortowe warunki, dodatkowe udogodnienia i atrakcyjna oferta zajęć dodatkowych z pewnością przyczynią się o szybszego powrotu do zdrowia. Co nas wyróżnia?

>> więcej


Rehabilitacja po COVID-19

Telefon: 729 879 321

E-mail: kontakt@domsenioraaura.pl

16-427 Przerośl, ul. Wielka 41